Czchów


Czchów. Jutro konsultacje PDF Drukuj Email
wtorek, 16 kwietnia 2019 20:36

Uwaga. Jutro bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Gminy Czchów na temat możliwości pozyskiwania środków unijnych. Urząd Miejski w Czchowie, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zapraszają mieszkańców Gminy Czchów zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych na konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Dyżur konsultanta odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Czchowie, 17 kwietnia br. w środę w godzinach od 9:00 do 11:30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem środków na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczej oraz w celu uzyskania informacji na temat możliwości ubiegania się o wsparcie w interesujących obszarach, w ramach perspektywy finansowej na lata 2014-2020.

 
Czchów. Sto lat pani Zosi PDF Drukuj Email
piątek, 12 kwietnia 2019 09:43

Niewiele osób ma możliwość doczekania tak pięknego jubileuszu, a dla znakomitej większości z nas wydaje się wręcz nie do osiągnięcia. A jednak do tak niecodziennego święta doszło w Gminie Czchów 31 marca, bowiem swoje 100 urodziny obchodziła mieszkanka Biskupic Melsztyńskich – Pani Zofia Małek. - Dwustu lat w zdrowi i szczęcsiu – mówił do Dostojnej Jubilatki burmistrz Marek Chudoba.

 
Czchów. Gnojnik. Iwkowa. Wspólny projekt PDF Drukuj Email
sobota, 06 kwietnia 2019 18:19

Samorządowcy kilku gmin powiatu brzeskiego i nowosądeckiego przyjeli projekt przebiegu trasy krajowej Brzesko – Nowy Sącz. - Teraz „piłka” jest po stronie rządu. Nikt nam nie zarzuci, że my nie chcemy, że blokujemy. Wspólnie włodarze kilku gmin uchwalili projekt przebiegu trasy. Ani rząd, ani parlamentarzyści, ani minister Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrada nic nam nie zarzucą – mówi burmistrz Czchowa Marek Chudoba. Jego zdaniem koncepcja nakreślona podczas spotkania w Iwkowej: z jednej strony godzi interes wszystkich gmin i mieszkańców, z drugiej strony jest najmniej kosztowna, bo przewiduje tylko niewielką ingerencję w tereny zurbanizowane.

 
Domosławice. Dotarł Naukobus i Planetobus PDF Drukuj Email
środa, 27 marca 2019 13:37

To była bardzo ciekawa lekcja. Przez dwa dni pod szkołą w Domosławicach „zacumował”  Naukobus i Planetobus. Jest to wspólnym projekt Centrum Nauki Kopernik i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Nauka dla Ciebie”.

 
Czchów. Ciekawa lekcja w terenie PDF Drukuj Email
piątek, 15 marca 2019 23:32

Na 25 i 26 marca zaplanowano przyjazdy Naukobusa i Planetobusa do Domosławic. Jest to wspólnym projekt Centrum Nauki Kopernik i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Nauka dla Ciebie”. Naukobus i Planetobus jeździ do małych miejscowości, w których mieszka nie więcej niż 130 tys. mieszkańców. W tym roku Naukobus odwiedzi 140 miejscowości, a Planetobus kolejnych 20. Dzięki temu w naszych wystawach objazdowych w 2018 r. weźmie udział ok. 160 tys. osób. - Zachęcam dzieci i młodzież do skorzystania z tej oferty – mówi Marek Chudoba, burmistrz Czchowa.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 97

zuzia2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .