Reklama
Region Bocheński


Karetki dla Bochni i Brzeska PDF Drukuj Email
czwartek, 22 sierpnia 2019 21:47

Szpital w Bochni i Brzesku otrzymają nowe karetki pogotowia ratunkowego. -Zależało mi bardzo na dodatkowych środkach dla szpitali, które będą przeznaczone na zakup karetek, bo wiem że w dużej mierze od sprawności samochodu zależy czas dotarcia do chorego. Karetki, które obsługują tysiące interwencji, muszą być sprawne, by pomoc medyczna zawsze docierała błyskawicznie. Wsparcie dla obydwu szpitali jest istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa zdrowotnego mówi poseł Józefa Szczurek-Żelazko, sekretarz stanu w ministerstwie zdrowia.

 
Rozmowa z Mariuszem Zającem, radnym Rady Powiatu Bocheńskiego PDF Drukuj Email
czwartek, 22 sierpnia 2019 08:38

L1010019Budowa Zakładu Opiekuńczo Leczniczego jest możliwa do zrealizowania jeszcze w tej kadencji. Rozmowa z Mariuszem Zającem, radnym Rady Powiatu Bocheńskiego.

 
Drwinia. Wotum zaufania, a potem absolutorium jednogłośnie PDF Drukuj Email
czwartek, 18 lipca 2019 19:15

Rada Gminy w Drwini przyjęła raport o stanie gminy Drwinia w 2018 roku i udzieliła wotum zaufania dla wójta. Chwile potem rajcy, ponownie jednogłośnie, zagłosowali za udzieleniem skwitowania z wykonania budżetu w 2018 roku.

 
Lipnica Murowana. Zapowiada się rekordowy rok: inwestycje z wielkim rozmachem PDF Drukuj Email
niedziela, 07 lipca 2019 00:00

Można odnieść wrażenie, że gmina Lipnica Murowana „rozbiła” unijny bank. Nie ma bowiem tygodnia byśmy nie informowali naszych Czytelników o kolejnych pieniądzach pozyskanych przez tutejszy samorząd. – Są to zarówno środki unijne, z Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, jak też krajowe. To doskonały czas dla naszej gminy. W sposób szczególny chcę podziękować zarządowi województwa małopolskiego oraz naszemu radnemu wojewódzkiemu Stanisławowi Bukowcowi – mówi naszej redakcji Tomasz Gromala wójt gminy Lipnica Murowana.

 
W Mikluszowicach odbył się Finał Krajowy XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym PDF Drukuj Email
środa, 03 lipca 2019 12:11

W Mikluszowicach odbył się Finał Krajowy XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. – Cieszy mnie, że nasza gmina, nasza szkołą była organizatorem zmagań na najwyższym krajowym poziomie – mówi wójt Jan Pająk.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15

wyb1belka2019

2019aktwyb

2019kalendarzwyb

2019prezentacjakandydatow

prdoz2019

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .