Reklama
Ze Szczurowej do Nowej Białej
WYDARZENIA - Szczurowa
wtorek, 06 lipca 2021 08:52

Wielkie serce okazali rolnicy z gminy Szczurowa. Niedawno przekazaliśmy pierwszy transport pomocy humanitarnej dla pogorzelców z Nowej Białej. Mieszkańcy Gmina Szczurowa przekazali rolnikom prawie 20 ton zboża. Serdecznie dziękuję Mieszkańcom naszej gminy za bezinteresowną pomoc poszkodowanym z Nowej Białej. Okazaliście wspaniały gest miłości wobec drugiego pokazując, że na mieszkańców Gminy Szczurowa zawsze można liczyć. Jeszcze raz z całego serca Wam dziękuję! „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz – trafnie zauważa Zbigniew Moskal - Wójt Gminy Szczurowa.

Bardzo dziękuję Prezesowi Gminnej Spółdzielni Panu Zdzisławowi Nawrotowi za użyczenie miejsca magazynowego. Wyrazy wdzięczności składam właścicielowi firmy “Krak Złom” , Panu Mirosławowi Rogożowi za nieodpłatne dostarczenie zboża na Podhale. Ogromnie dziękuję strażakom OSP KSRG Uście Solne, OSP Górka, OSP Wrzępia za załadunek i rozładunek zboża, Sołtysom za pomoc w koordynowaniu akcji oraz wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób włączyły się w pomoc mieszkańcom Nowej Białej – dodaje wójt Zbigniew Moskal.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .