Reklama
Zaproszenie na Rodzinny Piknik Rowerowy
WYDARZENIA - Borzęcin
piątek, 16 lipca 2021 00:00

Pod hasłem „Bezpieczni na rowerze – rekreacja z edukacją” Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie organizuje Rodzinny Piknik Rowerowy. Impreza odbędzie się w niedzielę 18 lipca 2021 roku w godzinach 15:30-20:30 na terenie zielonym obok Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym.

Wiedza o zasadach ruchu drogowego i bezpiecznym poruszaniu się jest kluczowa. W formie zabawy, wspólnie z Policjantami postaramy się skutecznie przekazać szereg informacji o ruchu komunikacyjnym. Zebrani obejrzą także pokaz wyczynowej jazdy na rowerze w wykonaniu Piotra Bielaka, akrobaty rowerowego, uczestnika telewizyjnego show „Mam Talent”. Wśród uczestników rozlosujemy akcesoria rowerowe, a jedna losowo wybrana osoba, otrzyma rower. Miasteczko Rowerowe – Ulice ze znakami – Tor przeszkód – Stanowisko z Alkogoglami – Kaski i rowery dla osób w różnym wieku – Dezynfekcja sprzętu po każdym przejeździe – Ogrodzona strefa – Opieka animatorów.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .