Reklama
Borzęcin. Prewencyjne działanie policji
WYDARZENIA - Borzęcin
czwartek, 05 sierpnia 2021 00:00

Nie będzie żadnego pobłażania dla tych co zaśmiecają lasy i przydrożne rowy. Działania priorytetowe w miejscowości Borzęcin w okresie od lipca do grudnia 2021 będą ukierunkowane głównie na wykroczenia związane z zanieczyszczeniami odpadami komunalnymi terenów leśnych co skutkuje powstawaniem dzikich wysypisk śmieci. Działania te ukierunkowane są na eliminacje zdarzeń społecznie nie pożądanych – mówi naszej redakcji starszy sierżant Rafał Kłusek, dzielnicowy z Posterunku Policji w Szczurowej.

Natomiast działania priorytetowe w miejscowości Przyborów  w okresie od lipca do grudnia 2021 będą ukierunkowane głównie na wykroczenia porządkowe związane przede wszystkim z zakłócaniem ładu i porządku publicznego jak również dewastacją mienia w rejonie obiektu sportowego „Błękitni". Działania te ukierunkowane są na eliminacje zdarzeń społecznie nie pożądanych – dodaje starszy sierżant Rafał Kłusek, dzielnicowy z Posterunku Policji w Szczurowej.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092021

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .