Reklama
Drwinia. Laury dla sołtysa
WYDARZENIA - Region Bocheński
wtorek, 12 października 2021 00:00

Sołtys Bieńkowic Anna Klasa za swoją działalność otrzymała tytuł sołtysa roku 2020 Ziemi Bocheńskiej. Konkurs organizowany jest od 2013 roku przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Sołtysów i Członków Rad Sołeckich Ziemi Bocheńskiej przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Bochni. Celem konkursu jest promocja społecznej działalności i aktywności sołeckiej, a także wzmocnienie pozycji lokalnych liderów oraz uhonorowanie najbardziej aktywnych sołtysów powiatu bocheńskiego.


Składamy serdeczne gratulacje Pani sołtys i życzymy wielu sukcesów w pełnieniu tej zaszczytnej funkcji, konsekwencji w realizacji planów oraz satysfakcji z pracy na rzecz środowiska i uznania społecznego. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Bieńkowicach, gdzie oprócz tytułu „Sołtysa roku”, zostały wręczone trzy wyróżnienia specjalne, które trafiły do Małgorzaty Grabiec Sołtys Kobyla (gm. Nowy Wiśnicz), Wiesława Michniaka Sołtysa Nieszkowic Małych (gm. Bochnia) oraz Edwarda Klejdzysza Sołtysa Chrostowej (gm. Łapanów). Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .