Reklama
Gnojnik. Projekt „Żeby Polska była Polską”
WYDARZENIA - Gnojnik
wtorek, 09 listopada 2021 10:57

Na sobotę, 13 listopada 20121 roku zaplanowano finał 10. Jubileuszowy Koncert Patriotyczny – „Żeby Polska była Polską”. Jest on zwieńczeniem projektu Stowarzyszenia „Łączy nas Uszew” realizowanego w ramach wsparcia finansowego Województwa Małopolskiego.  Warto dodać, że wydarzenie, które przed nami poprzedzone zostało warsztatami śpiewu zorganizowanymi początkiem listopada dla trzech defaworyzowanych grup społecznych z terenu Gminy Gnojnik tj. dla dzieci, młodzieży oraz seniorów. Całość operacji realizowanej w ostatnich miesiącach przez uszewskie stowarzyszenie polegała na doposażeniu organizacji działającej w sferze kultury w mobilną scenę wraz z profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem.

Zakupiony sprzęt wykorzystywany będzie do organizacji różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, w tym imprez plenerowych oraz okolicznościowych pikników, festynów i koncertów. Stowarzyszenie „Łączy nas Uszew” składa serdeczne podziękowania dla Zarządu Województwa Małopolskiego za wparcie inicjatywy, która przyczyni się do rozwoju oferty kulturalnej oraz do zachowania lokalnego dziedzictwa na rzecz mieszkańców oraz turystów. Projekt pn.: „Łączy nas kultura – zakup wyposażenia dla podmiotów działających w sferze kultury, celem budowy i rozwoju oferty kulturalnej skierowanej do mieszkańców Śliwkowego Szlaku”.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr112021

prosp02

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .