Taneczna niedziela w Jadownikach
ROZRYWKA - Aktualności
niedziela, 05 października 2008 23:59
Stylowy walc angielski, pełen dystynkcji jego imiennik z Wiednia, skoczny jive i szalony quick-step. Pełne temperamentu passo oraz tango. I wreszcie gorąca samba, cha-cha oraz namiętna rumba. Oglądane co tydzień w telewizyjnym show tanecznym, w pierwszą niedzielę października na żywo, w Jadownikach, gdzie miał miejsce II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Brzeska. Turniej, w którym udział wzięło ponad 70 par z całej Polski. W imprezie zaprezentowali się młodzi, utalentowani tancerze oraz tancerki. Wśród uczestników zmagań mogliśmy podziwiać zawodników legitymujących się klasą taneczną "B", czyli takich, którzy niebawem mogą postarać się o najwyższe laury na tanecznych parkietach.

 

Organizatorami Turnieju był Urząd Miejski w Brzesku, Miejski Ośrodek Kultury oraz Studencki Klub Taneczny AGH w Krakowie. Nagrody dla zwycięzców ufundowali: URZĄD MIEJSKI, MIEJSKI OŚRODEK KULTURY, BIURO PARTNER, BUFIX, FIRMA LEŚ, KRAKOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY, Galeria Fryzur Pauliny Ciuby.

Szczegółowe wyniki turnieju podamy w poniedziałek. 

{jgxgal folder:=[images/stories/fotokronika/2008/05.10.taniec] cols:=[2]} 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .