Reklama
Zmarł Tadeusz Król
WYDARZENIA - Brzesko
środa, 29 grudnia 2021 00:13

krolsamochodowZmarł Tadeusz Król, znany i ceniony brzeski fryzjer, ale także – o czym nie wszyscy jego klienci pewno wiedzieli – pasjonat Volkswagenów garbusów. Pogrzeb Pana Tadeusza zaplanowano na 30 grudnia o godzinie 11. Miejscem pochówku będzie jego rodzinna miejscowość Wojnicz. Pan Tadeusz miał 85 lat. – Miły pan, świetny fryzjer, ale przede wszystkim wspaniały rozmówca. Szkoda, że go już nie ma z nami, ale na zawsze pozostanie w naszym sercu, w naszej pamięci – mówią mieszkańcy Brzeska.

Pan Tadeusz przez lata był pasjonatem VW Garbusów.Był stałym bywalcem  Europejskich Zlotów Miłośników VW Garbusa.W swojej kolekcji posiadał egzemplarze niemal wszystkich wyprodukowanych typów garbusa. - Mam dziewięć własnoręcznie odrestaurowanych egzemplarzy. Korzystam z nich na co dzień i muszę przyznać, że garbus jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze dojeżdżam spokojnie do domu - mówił na jednym  ze zlotów Tadeusz Król.

Archwialny Wywiad z Tadeuszem Królem, który zamieściliśmy na naszym portalu w 2009 roku.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

 kwiatr2021b2

pr122021

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .