8 marca na sportowo
SPORT - Aktualności
niedziela, 04 marca 2007 21:54
Dzień Kobiet niebawem! Sklepy kosmetyczne oferują rozmaite promocje, a kwiaciarnie szykują się na kolejne kwiatowe żniwa. Również pracownicy Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wraz z licznym sponsorami postanowili przygotować dla pań odwiedzających basen liczne atrakcje.

 Dla pań, które chcą dopiero sprowadzić ofertę BOSiR-u związaną z szeroko pojętym fitnessem czekają w tym dniu gratisowe wejścia na zajęcia do Fitness Klubu Energia.

Zajęcia nowoczesnych form fitness takich jak TBC, HI-LO oraz Body Ball Extreme będą odbywały się w sali fitness. Uczestniczki zajęć maja do swojej dyspozycji niezbędne akcesoria, doskonałe nagłośnienie, oraz darmową wodę mineralną. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 18.00 i potrwają do godziny 21.00.

Z kolei o godzinie 18 i 19 na basenie będą odbywały się zajęcia Aqua Aerobic. To oferta dla pań zainteresowanych utrzymaniem lub uzyskanie szczupłej sylwetki. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w kasie pływalni prowadzone są zapisy na zajęcia. Na uczestniczki czekają dodatkowo nagrody ufundowane przez sponsorów - m.in. kwiaciarnię Bazzar.
 

Dla szerszego grona klientek zainteresowanych pływaniem i relaksem w jacuzzi, będą dostępne promocyjne bilety całodzienne w cenie 5 i 8 zł, oraz możliwość udziału w loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami. Z okazji Dnia Kobiet warto także zrobić prezent bliskiej osobie - możliwości jest całe mnóstwo. Pracownicy basenu dla tych, którzy szukają inspiracji proponują - zaproszenie np. na saunę, karnet wejściowy na fitness lub Aqua Aerobic. Będzie to z pewnością miła i nietypowa niespodzianka - a co ważne inspirująca do zdrowego i aktywnego trybu życia.

Do szerokiej akcji promocyjnej włączyli się również właściciele firm funkcjonujących na basenie - w godzinach od 12 do 21 panie będą mogły wziąć udział w dniu otwartym siłowni Cardio, jak również skorzystać z tańszych o jedną złotówkę usług oferowanych w kawiarni - m.in. bilardu, piłkarzyków, gier XBOX 360.

Szczegółowe informacje można uzyskać na ulotkach dostępnych w kasie Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, lub telefonicznie pod nr 14 68 65 002

[BOSiR]

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .