Czwarte miejsce zespołu Diverse Stars
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 12 grudnia 2008 12:58

Czwarte miejsce w odbywających się w Limanowej Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Rytm - Muzyka - Taniec Szkolnych Zespołów Tanecznych „Cheerleaders” zajęły dziewczyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Dębnie. Dla zespołu Diverse Stars to największe osiągnięcie w jego dotychczasowej działalności. Powody do satysfakcji są tym większe, że reprezentantki SP w Dębnie pokonały rywalki z dużych szkół w Bochni, Olkuszu, Nowym Targu i Krakowie trenujące m.in. w sekcji gimnastycznej TS Wisła.Sukces w tegorocznych igrzyskach nie jest jednak wielkim zaskoczeniem. Zespół z Dębna już w poprzednich latach pokazał się z bardzo dobrej strony. W Mistrzostwach Małopolski zajmowali już piąte i ósme miejsce.

 

Tegoroczne osiągnięcie to efekt ciężkiej pracy podczas trwających wiele godzin treningów. Wysiłek warto było ponieść, bo brawurowy występ zawierający elementy tańca, aerobiku i gimnastyki został ciepło przyjęty zarówno przez jurorów jak i widzów. Zespół mający w swoim składzie tancerki z klas III-VI był mocno wspierany przez rodziców, a także dyrekcję szkoły oraz nauczycieli.

[gp] 

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .