Kręgle z kupcami
ROZRYWKA - Aktualności
poniedziałek, 15 grudnia 2008 01:13

Na brzeskięj kręgielni odbył się VIII Turniej Kręglarski, o puchar Prezesa KKK zorganizowany przez brzeski odział Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Rywalizowały ze sobą drużyny z Brzeska, Krakowa, Limanowej. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, który wspomógł finansowo organizacje imprezy. Zwycięski puchar ufundowany przez prezesa KKK Wiesława Jopka otrzymała ekipa z Limanowej, drugie miejsce wywalczył odział z Brzeska, trzecie przypadło przedstawicielom KKK z Krakowa. Najlepszym zawodnikiem tego turnieju została Marta Bednarczyk z Limanowej, która wyrzuciła 85 punktów.


Gospodarze częstowali gości wyśmienitym kapuśniakiem, przygotowanym przez restauracje ,,Klimaty” oraz złocistym napojem podarowanym przez browar Carlsberg-Okocim. Imprezie towarzyszyła loteria fantowa z której dochód zostanie przeznaczony na cele KKK o/Brzesko. Bardzo miłym i hojnym gestem było ze strony prezesa KKK Wiesława Jopka ufundowanie każdemu dziecku obecnemu na turnieju dwóch losów, a że dzieci było wiele to loteria bardzo szybko została wysprzedana do przysłowiowego zera . Każdy los wygrywał. Takie spotkania służą integracji środowiska kupieckiego, są znakomitą okazja nie tylko do zabawy i relaksu ale także do wymiany doświadczeń, pomysłów czy inicjowania wspólnych przedsięwzięć.
 

Sponsorzy Turnieju:
Burmistrz Grzegorz Wawryka
Firma „Bomas” pana Bogdana Baranka
Sklep spożywczy państwa Kopaczów
Browar Calsberg –Okocim
Restauracja "Klimaty"
Salon Kwiatowy Bazzar

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .