Reklama
Finał konkursu plastycznego
KULTURA - Aktualności
czwartek, 01 marca 2007 15:44
 
Gabriela Konstanty i Nina Pikulska uczennice Gimnazjum w Jadownikach zwyciężyły w konkursie plastycznym „Moja wieś, moje gospodarstwo dwa lata po wejściu do Unii Europejskiej”, organizowanym przez małopolski oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Z całej Małopolski wpłynęło 68 prac. Gospodarzem rozdania nagród 27 lutego było Publiczne Gimnazjum w Jadownikach. Jego dyrektor Tomasz Wietecha odebrał od organizatora projektor multimedialny.
- Postanowiliśmy sprawdzić, jak młodzież widzi proces, który zaczął się przed 2004 rokiem wraz z uruchomieniem przedakcesyjnego programu dla rolników SAPARD - tłumaczył ideę przedsięwzięcia Kazimierz Rabsztyn, dyrektor małopolskiego oddziału agencji. - Tak naprawdę zwycięzcami są wszyscy uczestnicy konkursu - cieszył się członek jury, kurator Andrzej Markiewicz. - Naszym największym atutem w Unii Europejskiej jesteście wy, polska młodzież i dzieci. To wy będziecie wykuwać naszą przyszłość! - podkreślał.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .