Małopolski Zlot Młodzieży
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 09 marca 2007 20:22
 
Zarząd Oddziału Małopolskiego PTSM w Krakowie, Szkolne Koło PTSM “ŁOSIE” działające przy Szkole Podstawowej nr 91 w Krakowie zaprasza na XXXI MAŁOPOLSKI ZLOT MŁODZIEŻY PTSM - BRZESKO 2007. Rajd odbędzie się w dniach 17-18.03.2007 r.
Celem rajdu jest zapoznanie młodzieży z turystycznymi atrakcjami Brzeska i okolic, a także aktywny wypoczynek połączony z odrobiną wiedzy.
Organizatorzy zapewniają: nocleg w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Brzesku, ul. Piastowska 2, tel. (014) 6630063, ciepły posiłek w sobotę, wstęp do Pałacu Goetzów, znaczki rajdowe, dyplomy, puchary i nagrody dla najlepszych drużyn.

Uczestnicy: W rajdzie biorą udział Reprezentacje Szkolnych Kół PTSM (1 opiekun + 10 uczestników).

Wszyscy uczestnicy powinni posiadać: śpiwór bieliźniany (poszewkę na poduszkę i na kołdrę, prześcieradło), pantofle, prowiant na posiłki we własnym zakresie, odpowiedni ubiór turystyczny, ważną legitymację PTSM i dużo dobrego humoru!

Ponadto każda drużyna powinna posiadać: instrument muzyczny (np. puszka wypełniona kaszą), balony (na każdego uczestnika 2 balony), apteczkę, materiały plastyczne (blok rysunkowy i kredki), alfabet Morse’a, co najmniej 1 plecak (do konkursu), a w nim: buty, sweter, płaszcz od deszczu, pojemnik na kanapki, pojemnik na wodę, latarka, woreczki na rzeczy w plecaku; tekst piosenki „Krasnale” dla każdego uczestnika (tekst w załączniku), warto mieć plan Brzeska.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .