Gears of War na brzeskiej pływalni
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 26 lutego 2009 15:07
Xbox-y stają się coraz bardziej popularną formą rozrywki. Wśród różnego rodzaju gier przeznaczonych na tego typu sprzęt, szczególną popularnością cieszą się gry Gears of War I i Gears of War II. Miłośnicy tych gier, dzięki możliwości dzielenia ekranu mogą toczyć ze sobą pojedynki. Jeszcze większe emocje występują, kiedy można połączyć ze sobą kilka konsol jednocześnie i po każdej ze stron pojedynku uczestniczy pełny zespół 4 osób. Wówczas jest to walka zespołowa i liczy się już zgranie całej drużyny. Dzięki usłudze Xbox Life jest również możliwość zmierzenia swoich sił z fanami gry z innych miast, a nawet z innych krajów.

Drużyna brzeskich miłośników gry Gears of War uczestniczyła z powodzeniem w turnieju w Poznaniu, zdobywając trzecie miejsce. To stało się zachętą do zorganizowania ogólnopolskiego turnieju w Brzesku.

Na zakończenie ferii tj. w najbliższą sobotę i niedzielę - 28 lutego i 1 marca w kawiarence usytuowanej na Krytej Pływalni w Brzeskim Ośrodku Sportu i Rekreacji wyznaczyli sobie spotkanie fani Gears of War z różnych miast Polski. W sobotę odbędzie się turniej w Gears of War I natomiast w niedzielę w Gears of War II.

Rozpoczęcie turnieju jest planowane na godz. 14.00 w sobotę. Turniej jest otwarty. Każdy może się zapisać. Wpisowe wynosi jedynie 10 zł od osoby, a emocje i wrażenia z turnieju zdecydowanie przewyższają tę skromną kwotę. Czteroosobowe zespoły stoczą ze sobą pięciorundowe pojedynki.

Dokładny regulamin i zasady rozgrywek podane zostaną przed rozpoczęciem zawodów. Szczegółowe informacje na temat turnieju można uzyskać pod nr organizatora 662 940 103
 
[BOSiR

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .