Święta na pływalni
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 08 kwietnia 2009 18:39
Jak co roku, w okresie Świąt Wielkanocnych zmieniają się godziny funkcjonowania Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W Wielki Piątek, w Wielka Sobotę oraz Niedzielę Wielkanocną basen będzie nieczynny. Z kolei w Poniedziałek Wielkanocny, jak w każdym roku, na Klientów będzie czeka miła niespodzianka w postaci całodziennych biletów na basen. Pozwoli to na doskonałą zabawę w gronie rodzinnym oraz nadanie nowego wymiaru tradycjom Lanego Poniedziałku. Ceny biletów pozwalających na korzystanie z basenu bez żadnych ograniczeń czasowych, są bardzo atrakcyjne – dla dzieci, młodzieży studentów i emerytów to wydatek tylko 5 zł, zaś dla osób dorosłych 8 zł.

 

Dyrektor oraz pracownicy Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pragną również życzyć swoim Klientom zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. By okres świąt był czasem radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. 

[BOSiR] 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .