Poseł Czesak o sytuacji w Sejmiku
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 13 marca 2007 14:34
title="foto: Biuro Poselskie Posła Edwarda Czesaka"src="/images/stories/newsy/posel.jpg" width="130" />
12 marca br. w tarnowskiej siedzibie PiS przy ulicy Wałowej odbyła się konferencja prasowa tarnowskich parlamentarzystów tego ugrupowania, Edwarda Czesaka oraz Michała Wojtkiewicza. Uczestniczył w niej również radny wojewódzki Jacek Pilch. Poseł Czesak odniósł się do sytuacji w Sejmiku Województwa Małopolskiego, gdzie PiS znalazł się w opozycji – Politycy Prawa i Sprawiedliwości nadal są zainteresowani współpracą z nowymi władzami, współtworzonymi teraz przez Platformę Obywatelską.
PiS nie będzie się obrażał i wyciąga rękę do współpracy. Musimy się skupić na jak najlepszym wykorzystaniu pieniędzy unijnych. Oferujemy pomoc marszałkowi, oferujemy dobre pomysły dla regionu.

Z punktu widzenia interesów Tarnowa, nowy układ w Sejmiku, ma nawet swój pozytywny aspekt, ponieważ we władzach znalazł się tarnowianin, Roman Ciepiela. Proszę pamiętać, że w Sejmiku, nadal tworzymy silną opcję – mówił poseł Edward Czesak.

[ŁK]

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .