Powitanie Wiosny na basenie
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 15 marca 2007 16:09

Już za kilka dni nadejdzie wiosna - z tej okazji jak co roku – po raz czwarty – pracownicy Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowują zawody pływackie. Jednak ze względu na tradycyjny „Dzień Wagarowicza” oraz atrakcje organizowane w tym dniu w szkołach – zawody pływackie odbędą się dopiero w piątek 23 marca. Zawodnicy będą rywalizować w stylu klasycznym i dowolnym na dystansie 25 i 50 metrów. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 16.

Dyrektor Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jan Waresiak liczy na to, że w zawodach wezmą udział również zawodnicy trenujący na pływalniach w Bochni, Proszówkach oraz Myślenicach. Zdrowa rywalizacja pozwoli na porównanie osiągnięć pomiędzy zawodnikami.

 

Wszyscy zainteresowani udziałem w zawodach mogą się zgłaszać w kasie Pływalni najpóźniej do 23 marca do godziny 15.45. Również w kasie Pływalni jest dostępna lista, gdzie można się zapisać do udziału w wiosennej loterii fantowej.
Szczegółowe informacje dotyczące zawodów można uzyskać osobiście w godzinach pracy w sekretariacie Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzesku oraz telefonicznie 14 68 65 002.

[BOSiR]

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .