Reklama
Poetyckie zmagania w Iwkowej
KULTURA - Aktualności
czwartek, 15 marca 2007 16:44
5 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iwkowej odbyły się eliminacje gminne Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego pod hasłem „Nieobecni są najbliżej” zorganizowanego z okazji I rocznicy śmierci poety. W konkursie wzięło udział 12 uczniów gimnazjów w Iwkowej i Wojakowej. Jury w składzie: Katarzyna Jasnos (Gminny Ośrodek Kultury w Iwkowej), Bożena Rabijasz (Gimnazjum w Wojakowej) i Anna Abram-Libront (Gimnazjum w Iwkowej) wyróżniło: Anitę Madej (kl. II PG w Iwkowej) - I miejsce, Paulinę Waligórę (kl. III PG w Iwkowej)
II miejsce, Aleksandrę Piechnik (kl. I PG w Iwkowej) - III miejsce, Grzegorza Jarzmika (kl. III PG w Wojakowej) – IV miejsce i Małgorzatę Gawełdę (kl. II PG w Iwkowej) – IV miejsce. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc reprezentować będą reprezentować gminę Iwkowa w etapie powiatowym w Brzesku.

[GOK Iwkowa]

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .