Święto Edukacji w gmnie Iwkowa
WYDARZENIA - Relacje TV
sobota, 17 października 2009 20:34

Były kwiaty, gratulacje, okolicznościowa wieczornica. Mowa o Dniu Święta Edukacji Narodowej. W każdej szkole dla której organem założycielskim jest gmina Iwkowa, odbyły się uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. W Wojakowej, w Zespole Szkół pojawili się przedstawiciele lokalnego samorządu. Wójt Bogusław Kamiński podkreślał, że oświata jest nadal „oczkiem” w głowie lokalnego samorządu. Szkoła w Wojakowej od lat należy do grona najlepszych w powiecie brzeskim. Nie tylko kształci na wysokim poziomie, ale także aktywnie włącza się wżycie kulturalne miejscowość i gminy, realizuje wiele pomysłów i projektów unijnych. Wojakowej od lat rozgłos nadaje między innymi Ogólnopolski Konkurs Poezji im. Kosakowskiego.


Z okazji Święta Edukacji Narodowej młodzież przygotowała program artystyczny. Po raz kolejny uczniowie udowodnili, że potrafią wznieść się na wyżyny. O swoich nauczycielach wypowiadają się dobrze. Są wymagający, konsekwentni, ale mili, serdeczni i – co najważniejsze – da się z nimi wytrzymać – komentowali pół serio, pół żartem uczniowie z Wojakowej.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102017

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .