Przegrana piłkarzy Okocimskiego
SPORT - Aktualności
niedziela, 25 marca 2007 19:57

Od falstartu rozpoczęli piłkarze Okocimskiego rundę rewanżową. W pierwszej wiosennej potyczce ulegli na własnym stadionie Kolejarzowi Stróże 1 do 2. Mimo, iż to "piwosze" jako pierwsi zdobyli bramkę (Rafał Policht w 14 minucie), musieli uznać wyższość przyjezdnych. Bramkę wyrównującą zdobył jeszcze przed przerwą Petrović, zaś wynik ustalił w 83 minucie A.Basta. Zaznaczyć trzeba, iż od 65 minuty piłkarze OKS-u grali z przewagą jednego zawodnika, nie umiejąc jednak wykorzystać tej sytuacji. Pięciuset kibiców obserwujących to spotkanie, miało prawo oczekiwać lepszej gry, oraz oczywiście korzystnego dla gospodarzy wyniku.

W lidze oba zespoły dzieliła różnica dwóch miejsc, natomiast w niedawno rozegranym meczu sparingowym pomiędzy Okocimskim a Kolejarzem, górą byli brzeszczanie (zwycięstwo 3-2), stąd oczekiwania kibiców były większe. Niestety, podopieczni trenera Kordeli nie zachwycili swoją postawą.

Brzeszczanie już w najbliższy piątek rozegrają kolejne spotkanie ligowe, tym razem Okocimski zmierzy się w Kielcach z rezerwami Korony.

Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 1:2 (1:1)
Bramki: R.Policht 14 - Petrović 29, A.Basta 83.
Sędziował: Wojciech Sawa (Chełm).
Żółte kartki: Mateusz Wawryka, Atanasković - D.Basta, Bałuszyński, Bergier.
Czerwona kartka: D.Basta 65 - druga żółta.
Widzów: 500.

Okocimski Brzesko: Kasprzycki - D.Policht, Atanasković, Jagła (89 Ogar), Bizoń - Mateusz Wawryka, Kostecki, Metz, Matras (75 Karwat) - R.Policht, Kozieł (66 Imiołek).

Kolejarz Stróże: Pyskaty - A.Basta, Berliński, Fröhlich, Walęciak - D.Basta, Kowalski, Bałuszyński, Trela (90 Łukasik) - Chlipała (75 Bergier), Petrović (88 Znamirowski).