Spotkanie opłatkowe radnych i sympatyków PiS
WYDARZENIA - Fotokronika
niedziela, 15 stycznia 2012 05:29
Sympatycy oraz działacze brzeskich struktur Prawa i Sprawiedliwości spotkali się w piątkowy wieczór 13 stycznia na tradycyjnym opłatku noworocznym. Niestety, z powodu obowiązków parlamentarnych zabrakło na nim posła Edwarda Czesaka, głównego organizatora spotkania. Dlatego też obowiązki gospodarza pełnił Stanisław Pacura, który w imieniu posła i swoim własnym złożył zgromadzonym życzenia świąteczne i noworoczne. Życzenia na lepszy czas przekazali wszystkim również inni goście, przemawiała m.in. radna Sejmiku Województwa Małopolskiego pani Józefa Szczurek-Żelazko. Po tych wystąpieniach poświęcono opłatki, którymi uczestnicy spotkania łamali się, składając sobie życzenia. Nie mogło również zabraknąć wspólnego śpiewania kolęd, jak i wspomnień z trudnych czasów stanu wojennego, przywoływanych przez zasłużonych działaczy ruchu solidarnościowego.

 


Komentarze (2)

Pseudonim : sd 19 styczeń 2012 00:54
na zdjęciach widać niedobitki. Widać, że panowała raczej atmosfera stypy.
Pseudonim : tak 19 styczeń 2012 17:12
jak się podpierają wspólnie z sierotami samorzadowymi, własnego zdania nie mają , nie są ofensywni - to się tak kończy...

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .