Druga rocznica katastrofy pod Smoleńskiem
WYDARZENIA - Fotokronika
środa, 11 kwietnia 2012 21:38
PTR_1680W drugą rocznicę katastrofy smoleńskiej Jarosław Kaczyński wraz z przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości złożył kwiaty przed Pałacem Prezydenckim. W trakcie uroczystości odczytano nazwiska ofiar katastrofy. O godz. 8 rozpoczęła się Msza św. w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca, który znajduje się w pobliżu Pałacu Prezydenckiego. Po zakończeniu Mszy św. Jarosław Kaczyński wraz z wicemarszałkiem sejmu Markiem Kuchcińskim, Maciejem Łopińskim, Mariuszem Błaszczakiem oraz liczną grupą osób zgromadzoną na Krakowskim Przedmieściu, udał się przed Pałac Prezydencki i złożył kwiaty.


Przed Pałacem Prezydenckim odbył się także apel poległych, w trakcie którego odczytane zostały nazwiska 96 osób, które zginęły dwa lata temu pod Smoleńskiem. Zgromadzeni przed Pałacem Prezydenckim ustawili drewniany krzyż oraz znicze. Składano także kwiaty, głównie tulipany. Wiele osób ma biało-czerwone flagi oraz zdjęcia Lecha i Marii Kaczyńskich.

[mak]

Komentarze (2)

Pseudonim : Niesiołowski 16 kwiecień 2012 12:10
KIBOLE I MOHERY .Oto wyznawcy Smoleńska
Pseudonim : quick 17 kwiecień 2012 00:12
Dramat.Strach pomyśleć że to tałatajstwo chciało by rządzić Polską.Nawet się tego leczyć nie da

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr022020

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .