Puchar Złotego Bicykla
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 10 lipca 2007 15:32

1 lipca odbył się III Rodzinny Rajd Rowerowy, czyli tradycyjne Powitanie Lata. Trasa jego przebiegała drogami: Iwkowej, Porąbki Iwkowskiej, Drużkowa Pustego, Kątów oraz Połomia Małego. Uczestniczyło w nim 46 osób. Wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody a ponadto zostały przyznane nagrody w kategoriach: najmłodszy uczestnik, najliczniejsza grupa zorganizowana najliczniejsza rodzina, najstarsza uczestniczka oraz najstarszy uczestnik. Po rajdzie na stadionie odbyły się wyścigi rowerowe w poszczególnych grupach wiekowych. W trakcie tej imprezy odbyło się także uroczyste otwarcie budynku Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, który jest zwieńczeniem całego projektu.

 

Miłą atmosferę zapewnił występ: Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca „Mali Iwkowianie”, Zespołu Pieśni i Tańca „Iwkowianie”, Zespołu Wokalno – Tanecznego „Malwinki” oraz Młodzieżowego Zespołu Tanecznego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku zaprezentowali pokazy: psa policyjnego w akcji oraz wschodnich sztuk walki. W czasie imprezy odbył się także mecz piłki nożnej OLDBOYE: OLIMPIA Kąty – IVA Iwkowa. Na zakończenie wystąpił zespół „DeFormacja”, po którym odbyła się dyskoteka „pod iwkowską gwiazdą”.

 

[GOK Iwkowa


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .