Zawody wędkarskie osób niepełnosprawnych
ROZRYWKA - Aktualności
środa, 11 lipca 2007 14:58

W dniu 10 lipca na wodach Niezależnej Wspólnoty Wędkarskiej w Przyborowiu odbyły się zorganizowane przez Niezależną Wspólnotę Wędkarską w Brzesku, Warsztat Terapii Zajęciowej w Zawadzie Uszewskiej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzesku zawody wędkarskie osób niepełnosprawnych. W zawodach udział wzięły drużyny: WTZ Kraków os. Górali, WTZ Proszówki, WTZ Zawada Uszewska, ŚDS w Bochni, ŚDS w Brzesku. Każda drużyna składała się od trzech do sześciu osób wędkujących.

 

O godz.9.30 wszystkich przybyłych powitali: kierownik WTZ Zawada Uszewska - Marian Piech, wiceprezes Zarządu NWW pan Wiesław Zając oraz dyrektor ŚDS w Brzesku pani Jolanta Piech. Po uroczystym rozpoczęciu zawodów Wiesław Zając zademonstrował uczestnikom zawodów w jaki sposób należy prawidłowo przygotować zanętę, po czym wszyscy  udali się na wyznaczone stanowiska. W czasie gdy reprezentanci poszczególnych jednostek starali się przechytrzyć ryby, pozostali uczestnicy spotkania zajęli się wspólnym grillowaniem gdzie wspólnie śpiewane piosenki przy akompaniamencie gitary znakomicie integrowały uczestników. 

O godzinie 13.30 nastąpiło zakończenie zawodów. Największym okazem złowionym w czasie zawodów okazał się karp o wadze 5 kg złowiony przez drużynę ŚDS w Brzesku, a największą ilość ryb łowiła drużyna WTZ ośrodka Górali z Krakowa. 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .