Wakacyjna szkółka pływacka
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 26 lipca 2007 13:32

Podobnie jak w latach ubiegłych na brzeskiej pływalni ruszyła Wakacyjna Szkółka Pływacka. W ciągu 3 ostatnich lat skorzystało z niej ponad 300 osób. Były to głównie dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zajęcia prowadzone są 3 razy w tygodniu przez doświadczonych instruktorów. W trakcie 20 godzin zajęć dzieci i młodzież oswajają się z wodą oraz uczą się od podstaw pływania 3 stylami pływackimi – kraulem, popularna żabką i na grzbiecie. Godziny zajęć dostosowane są do oczekiwań rodziców – a więc odbywają się w godzinach popołudniowych. Bardzo ważna dla rodziców poszukujących możliwości nauki pływania jest cena oraz kwalifikacje instruktorów. Cena został skalkulowana na niezwykle atrakcyjnym poziomie.

 

Cały kurs kosztuje jedynie 160 zł – cena pojedynczych zajęć to tylko 8 zł. Dziecko ma zapewnioną opiekę instruktora oraz opłacony bilet na basen. W przypadku lekcji prywatnych ta cena może być nawet 3-4 razy wyższa.

Zatrudnieni na brzeskiej pływalni instruktorzy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć. Po wakacjach większość rodziców zapisuje swoje dzieci do sekcji pływackich – dzięki czemu dzieci mają możliwość „szlifowania” swoich umiejętności na coraz wyższe poziomy. W ten sposób rozpoczynała swoje przygody z pływaniem większość brzeskich pływaków, którzy obecnie mogą się pochwalić dobrymi wynikami w tej dyscyplinie.

Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie brzeskiego basenu oraz pod nr telefonu – 14 68 65 002.

 

[BOSiR


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .