Brzeskie wyciskanie razem z Tomi-Sport
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 24 sierpnia 2007 11:25

Jedną z imprez towarzyszących organizowanym z okazji Otwartego Turnieju Piłki Plażowej "Can Pack Open 2007” będzie konkurs wyciskania na ławeczce dla kobiet i mężczyzn. Od godziny 15.00 do 17.00 odbędzie się konkurs wyciskania sztangi leżąc na ławeczce na ilość powtórzeń oraz maksymalny ciężar. W pierwszej konkurencji każdy z zawodników będzie wyciskał sztangę o ciężarze 50 kg. Zwycięzcą konkursu zostanie zawodnik który wykona jak największą liczbę powtórzeń. W kolejnym konkursie zwycięży zawodnik, który wyciśnie największy ciężar. Z kolei panie będą rywalizowały ponosząc jak największą ilość razy 5 kg ciężarek. Dla najlepszych uczestników przygotowano puchary, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. Udział w konkursie jest bezpłatny dla wszystkich chętnych.

 

Zawody zostaną zorganizowane przez BOSiR Brzesko, Siłownię Kardio Tomi-Sport, oraz Siłownię MOSiR z Bochni. a zwycięzców oprócz pucharów będą czekały karnety na siłownię Kardio Tomi-Sport, oraz Siłownię MOSiR w Bochni.


Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie www.sport-brzesko.pl oraz w siłowni Kardio Tomi-Sport zlokalizowanej na pierwszym piętrze budynku BOSiR-u (ul. Wiejska 12).

 

[BOSiR


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .