Zabawy dużych chłopców
ROZRYWKA - Aktualności
piątek, 17 sierpnia 2007 17:36

Wysoka sprawność, siła i celne oko – to cechy, które imponują prawie każdemu. Okazją do tego by zobaczyć prawdziwych profesjonalistów w akcji, a także spróbować swoich możliwości w tym zakresie będą pokazy organizowane przez Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Brzesku. 25 sierpnia w trakcie Otwartego Turnieju Piłki Plażowej „CAN PACK OPEN 2007” na terenie BOSiR-u przy ul. Wiejskiej 12 organizatorzy przygotowują szereg atrakcji dodatkowych związanych ze sportami walki, strzelectwem, oraz pracą policjantów.

 

Od godziny 9.00 udostępnione zostaną tory łucznicze, oraz stanowiska do strzelania z broni pneumatycznej. W trakcie turnieju z kolei swoje umiejętności zaprezentują instruktorzy z sekcji samoobrony, która jest organizowana w Brzeskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Jednak do największych atrakcji będzie można zaliczyć z pewnością pokazy w wykonaniu policjantów z brzeskiej grupy realizacyjnej, pokazy tresury psów policyjnych, oraz ekspozycję sprzętu policyjnego.

Organizatorzy mają nadzieję, że tego typu pokazy spotkają się z uznaniem widzów, oraz zachęcą ich do zmiany w myśleniu o bezpieczeństwie własnym i bliskich.
 
[BOSiR

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .