Click on the slide!

Uroczysta Sesja

Samorządowy opłatek.  

więcej...
Click on the slide!

Znamy gwiazdy Dni Brzeska 2015

Enej oraz Kamil Bednarek.      

więcej...
Click on the slide!

40 odsłona rajdu KRAK

Międzynarodowy Zjazd Pojazdów Zabytkowych.  

więcej...
Click on the slide!

Brzesko: Beach Park Volley 2014

Zmagania na obiektach Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.    

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
W brzeskich przedszkolach
WYDARZENIA - Brzesko
sobota, 28 grudnia 2013 22:14

przedszkolebrowarPubliczne Przedszkole  nr 9 im. Marii Kownackiej w Brzesku mieści się przy ulicy Browarnej 9 w pobliżu pięknego parku. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się również okocimski las. W ogrodzie przedszkolnym rosną drzewa i krzewy ozdobne oraz owocowe. Dzieci mają możliwość zabawy wokół przedszkola, w ostatnim czasie położono tam nową nawierzchnię na tarasie dla dzieci oraz na placu zabaw, który sukcesywnie wzbogacany  jest o nowy sprzęt. Usytuowanie terenu pozwala na  korzystanie z ogrodu zimą, gdzie dzieci nie tylko bawią się na śniegu, ale również uprawiają sporty zimowe, zjeżdżają z górki.

 

Do Przedszkola nr 9 w roku szkolnym 2013/2014, do trzech oddziałów uczęszcza 83 dzieci w wieku 3-6 lat. W placówce dzieci mają bardzo dobre warunki do zabawy i nauki. Opiekę nad dziećmi sprawuje fachowo wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna. Sale zabaw oraz inne pomieszczenia przedszkolne są dobrze wyposażone dzięki funduszom przekazywanym przez gminę, rodziców i sponsorów. -Każdego roku na utrzymanie przedszkoli gminie wydajemy kilka milionów złotych - mówi burmistrz Grzegorz Wawryka. -Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy miały dobre warunki do zabawy i nauki. Budynki przedszkoli są remontowane i wyposażane w nowe pomoce dydaktyczne, zabawki i inny potrzebny sprzęt.                    

[pr]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr012015

plus wlasciwa1

Relacje wideo z regionu brzeskiego

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .