W brzeskich przedszkolach
WYDARZENIA - Brzesko
sobota, 28 grudnia 2013 22:14

przedszkolebrowarPubliczne Przedszkole  nr 9 im. Marii Kownackiej w Brzesku mieści się przy ulicy Browarnej 9 w pobliżu pięknego parku. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się również okocimski las. W ogrodzie przedszkolnym rosną drzewa i krzewy ozdobne oraz owocowe. Dzieci mają możliwość zabawy wokół przedszkola, w ostatnim czasie położono tam nową nawierzchnię na tarasie dla dzieci oraz na placu zabaw, który sukcesywnie wzbogacany  jest o nowy sprzęt. Usytuowanie terenu pozwala na  korzystanie z ogrodu zimą, gdzie dzieci nie tylko bawią się na śniegu, ale również uprawiają sporty zimowe, zjeżdżają z górki.

 

Do Przedszkola nr 9 w roku szkolnym 2013/2014, do trzech oddziałów uczęszcza 83 dzieci w wieku 3-6 lat. W placówce dzieci mają bardzo dobre warunki do zabawy i nauki. Opiekę nad dziećmi sprawuje fachowo wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna. Sale zabaw oraz inne pomieszczenia przedszkolne są dobrze wyposażone dzięki funduszom przekazywanym przez gminę, rodziców i sponsorów. -Każdego roku na utrzymanie przedszkoli gminie wydajemy kilka milionów złotych - mówi burmistrz Grzegorz Wawryka. -Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy miały dobre warunki do zabawy i nauki. Budynki przedszkoli są remontowane i wyposażane w nowe pomoce dydaktyczne, zabawki i inny potrzebny sprzęt.                    

[pr]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

db2018plakat

pr0502018b

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .