Reklama
E-booki w brzeskiej bibliotece
WYDARZENIA - Relacje TV
piątek, 31 stycznia 2014 00:00

bibliotekanoc111Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku wraz z trzydziestoma innymi tego typu placówkami w województwie małopolskim, podpisała porozumienie, które zapewnia dostęp do elektronicznych wydań książek z platformy IBUK LIBRA. Wystarczy tylko wpisać w Internecie: http://libra.ibuk.pl). Jak mówi nam Maria Marek, dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku, do 10 grudnia 2014 roku Czytelnicy mogą korzystać z 1150 tytułów książek m.in. z wydawnictwa PWN – dostępnych bezpłatnie!

- Korzystanie z książek możliwe jest na dwa sposoby: lokalnie, bez logowania, na komputerach w pracowni Multimedialnej w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku, oraz w filiach bibliotecznych (Okocim, Poręba Spytkowska, Mokrzyska, Jadowniki, Szczepanów) oraz zdalnie – poza biblioteką (z domowego komputera lub urządzeń mobilnych), po utworzeniu konta dla Czytelnika. Już teraz kod do indywidualnego konta może otrzymać 200 osób – tłumaczy Maria Marek. Więcej informacji o ofercie można uzyskać bezpośrednio w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku. Przypomnijmy, że obiekt został oddany do użytku przed trzema laty.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Jest to jedna z najnowocześniejszych bibliotek w Małopolsce. Wybudowana została w dużej mierze dzięki unijnej dotacji. Na ten cel samorządowi Brzeska udało się pozyskać około dziesięciu milionów złotych. W Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym mają siedzibę: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Kultury. W obiekcie jest także, mieszcząca ponad dwieście osób sala widowiskowa.

[pr]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .