Gminne obchody Dnia Kobiet
WYDARZENIA - Relacje TV
niedziela, 02 marca 2014 01:00

Czy 8 marca – Święto Kobiet to relikt przeszłości? Na szczęście tak myślą tylko nieliczni. Na pewno inne podejście prezentuje brzydsza płeć, zatrudniona w samorządzie miejskim w Brzesku. Zorganizowany przed rokiem Dzień Kobiet cieszył się ogromnym powodzeniem. Dlatego w tym roku zostanie zorganizowany we wszystkich sołectwach oraz w stolicy gminy, w Brzesku. – Zapraszam na nasze spotkania wszystkie panie z naszej gminy. Przygotowaliśmy ciekawą propozycję. A przy okazji pragnę wszystkim paniom, mieszkankom naszej gminy złożył najserdeczniejsze życzenia – mówi burmistrz Grzegorz Wawryka.

Podczas spotkań z okazji Dni Kobiet zaplanowano koncert zespołu muzycznego, słodki poczęstunek oraz kwiaty i niespodzianki. – W tym roku wręczymy statuetki „Siłaczek”, które trafią do rąk kobiet aktywnie działających na rzecz swoich społeczności - mówi Krzysztof Bigaj, szef Biura Promocji brzeskiego magistratu. Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, radni Rady Miejskiej oraz sołtysi i Rady Sołeckie zapraszają na spotkania, których honorowymi gośćmi będą Panie. 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Wieczorki z okazji Dnia Kobiet odbędą się w każdym sołectwie w gminie i w samym Brzesku. Spotkania z okazji Dnia Kobiet organizowane były już w ubiegłym roku i cieszyły się ogromną popularnością, w każdym z nich brała udział prawie sto pań.

[mir]

Terminy spotkań z okazji Dnia Kobiet:
Bucze- 3 marca (poniedziałek) g.18.oo,  Szkoła Podstawowa

Mokrzyska - 4 marca (wtorek) g.18.oo, GOSiR

Okocim - 6 marca( czwartek) g.17.oo, Dom Ludowy

Jadowniki - 7 marca (piątek)g. 18.oo, Dom Ludowy

Brzesko - 8 marca (sobota) g.17.oo, Regionalne Centrum Kult-Biblioteczne

Poręba Spytkowska - 9 marca (niedziela) g.15.00, Dom Ludowy

Wokowice - 10 marca ( poniedziałek) g.18.oo Remiza OSP

Sterkowiec - 11 marca (wtorek) g.18.00, Dom Ludowy

Jasień - 12 marca (środa) g.17.oo, Remiza OSP

Szczepanów - 13 marca (czwartek) g.18.oo, Remiza OSP


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .