Gnojnik: W najbliższy weekend święto gminy
WYDARZENIA - Relacje TV
piątek, 04 lipca 2014 01:00

Grupa Łzy, jedna z najpopularniejszych grup muzycznych w Polsce, będzie gościem tegorocznych Dni Gminy Gnojnik. – Zapraszam na pierwszy weekend lipca do stolicy naszej gminy. Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Każdy, kto się u nas pojawi, nie będzie się na pewno nudził. Pierwszy dzień będzie miał charakter sportowy, a drugi – kulturalno – rozrywkowy. To imprez organizowana dla wszystkich, dla rodzin, nasze wspólne święto. Zapraszam także mieszkańców sąsiednich gmin – mówi wójt Gnojnika Sławomir Paterek.

Tegoroczne Dni Gminy Gnojnik połączone z Jarmarkiem Produktów Lokalnych. Główną atrakcją imprezy będą występy: Arka Kłusowskiego – finalisty "The Voice of Poland" oraz zespołów Łzy i Lachersi. 5 lipca obfitował będzie w wydarzenia sportowe. O godz. 14.00 rozpoczną się biegi przełajowe przeznaczone dla dzieci młodzieży i dorosłych. Amatorzy walczyć będą o złote, srebrne i brązowe trampki. Jak co roku zostanie rozegrany turniej piłki nożnej pomiędzy drużynami trampkarzy, juniorów i seniorów  LKS-ów  z terenu gminy Gnojnik o Puchar Wójta, Przewodniczącego Rady Gminy i Dyrektora Centrum Kultury. Po wydarzeniach sportowych na scenie zagości zespół ABBA COVER BAND. Natomiast wieczorem na gnojnickiej scenie wystąpi jeden z najbardziej znanych zespołów pop-rockowych w Polsce. O godz. 21.30 zapraszamy wszystkich na koncert zespołu „ŁZY”. Największe przeboje grupy to: „Oczy szeroko zamknięte”, „Agnieszka”, „Narcyz”, „Jestem jaka jestem”, „Gdybyś był”, „Puste słowa”, „Niebieska sukienka”.Po koncercie zapraszamy na dyskotekę przy dźwiękach najpopularniejszych polskich i zagranicznych hitów.  Natomiast 6 lipca rozpoczynamy o godz. 14.00 prezentacją dzieci przedszkolnych z terenu gminy Gnojnik. Następnie rozpocznie się konkurs wokalny dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Gnojnik. Wokalistów oceniało będzie jury, w składzie którego znajdzie się Arek Kłusowski - finalista programu The Voice of Poland. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki, natomiast zwycięzcy oprócz nagród rzeczowych, nagrają płytę ze zwycięska piosenką i gościć będą na antenie radia PLUS w Krakowie, gdzie przeprowadzony będzie z nimi wywiad.

Przez cały dzień nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, (m.in. malowanie twarzy). Następnie na scenie zaprezentują się rodzime zespoły „Błysk” i „Szkraby”. Podczas imprezy gościć będziemy uczestnika programu MasterChef – Daniela Hucika, który specjalnie dla uczestników przygotuje małe co nieco na olbrzymiej patelni. Każdy będzie mógł degustować przygotowane potrawy. Nie zabraknie konkursu na najsmaczniejszą potrawę ze śliwką, do którego zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich i innych miłośników gotowania. Na scenie zaprezentuje się finalista programu The Voice of Poland Arek Kłusowski śpiewając największe światowe i polskie hity. Nie zabraknie emocji sportowych na specjalnie przygotowanym pneumatycznym polu gry będziemy emocjonować się grą „Mega-Piłkarzyków”, czyli zawodników sportowych. Wieczorem o godz. 21.00 zapraszamy na koncert zespołu „LACHERSI” uczestników programu Must Be The Music. Dodatkowe atrakcje: Jarmark Produktów Lokalnych z całego obszaru „Śliwkowego Szlaku”, degustacja potraw, konkurs na najlepszą potrawę ze śliwką, wesołe miasteczko, konkursy z nagrodami, stoiska handlowe oraz gastronomiczne i promocyjne.

[pr]

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .