W weekend Dni Czchowa
WYDARZENIA - Relacje TV
wtorek, 22 lipca 2014 02:00

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Dni Gminy Czchów. – Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Nie zabraknie doskonałej muzyki, popisów aktorsko – kabaretowych w wykonaniu znanego duetu z serialu Ranczo: wójta/senatora Pawła Kozioła i sekretarza/dyrektora biura senatorskiego Arkadiusza Czerepacha, będą liczne konkursy oraz kiermasz wyrobów regionalnych. Jestem przekonany, że podobnie jak w latach poprzednich dopisze nam pogoda, bo o atmosferę i moc atrakcji jestem spokojny – tłumaczy naszej redakcji burmistrz Czchowa, Marek Chudoba.

Tegoroczne Dni Czchowa zaplanowano w dniach 26 – 27 lipca. W pierwszym dniu, w sobotę, impreza wystartuje o godzinie 18. Po oficjalnym otwarciu zaplanowano blok imprez dla dzieci. Organizatorzy przygotowali spektakl teatralny, występ klowna oraz pokazy z bańkami mydlanymi. Pół godziny później konkurs kulinarny. Ta część imprezy została przygotowana i sfinansowana przez Lokalną Grupę Działania Na Śliwkowym Szlaku. Będzie można skosztować potraw konkursowych. Na scenie zaprezentuje się także Bartłomiej Kozdrój – w swojej interpretacji znanych hitów muzycznych. Następnie przez godzinę będziemy podziwiali występ uczestników konkursu muzycznego „Majstersztyk”, zaprezentują się bowiem jego laureaci. O godzinie 20 – pierwsze wielkie gwiazdy tegorocznych Dni Czchowa. Scenę opanuje Cezary Żak i Artur Barciś. To dwóch wspaniałych polskich aktorów, komediową popularność zdobyli przed laty, grając w polstatowskim serialu: Miodowe Lata, ale bodaj życiowe role przypadły im w serialu TVP Ranczo. Ten pierwszy wcielił się w rolę wójta/ proboszcza, obecnie senatora, drugi grał sekretarza, dzisiaj szefa biura senackiego. O 21 zaplanowano koncert zespołu O Ela (dawni Chłopcy z Placu Broni), potem Rynek opanuje DJ MICKE.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Niedzielne świętowanie rozpocznie się o 16. Na pierwszy ogień pójdzie spektakl teatralny dla dzieci, występy klowna, pokazy, konkursy. Potem zaplanowano koncerty zespołów muzycznych, akcję Kup Książkę dla Biblioteki. O godzinie 20 wystąpi legendarna grupa VOX, a po pokazie Ogni Sztucznych (21.30), zaplanowano koncert zespołu FEELOWS. Dodajmy, że imprezie towarzyszy kiermasz wyrobów regionalnych. Organizatorem Dni Czchowa są Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie, a patronem honorowym burmistrz Marek Chudoba.

[mir]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .