Zmagania cyklistów
SPORT - Aktualności
piątek, 05 września 2014 12:15

To nie lada gratka dla miłośników jednośladów i ścigania się w ekstremalnych warunkach. Już w najbliższą niedzielę, 7 września w Brzesku zostaną rozegrane Sprint Rowerowe. Na trasie oddzielnie będą ścigały się panie, oddzielnie panowie. Zmagania cyklistów są jedną z wielu imprez w ramach Diecezjalnego Święta Chleba, które zaplanowano na najbliższą niedzielę. W zmaganiach mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat. Jak móią organizatorzy celem cyklu wyścigów „Małopolskich Sprintów Rowerowych MTB 2014” jest popularyzacja nowej formuły rywalizacji w cross-country wprowadzonej przez UCI do kalendarza Pucharu Świata.

Wiadomo, że w zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni bez względu na przynależność klubową (nie wymagane są licencje kolarskie), którzy rocznikowo mają 16 lub więcej lat (od kategorii junior wzwyż). Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić w biurze zawodów pisemną zgodę rodziców na start w imprezie. - Wyścigi będą rozgrywane w kategorii kobiet oraz mężczyzn open. Warunkiem udziału w imprezie jest przedstawienie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach lub własnoręczne złożenie podpisu pod oświadczeniem o zdolności do udziału w imprezie na własną odpowiedzialność na karcie zgłoszenia. Kartę zgłoszenia będzie można pobrać w sekretariacie w dniu zawodów, czyli 6 września. O godzinie 14.30 odbędą się zawody dla dzieci – mówią organizatorzy. Dodajmy, że zapisy przyjmuje dyrektor wyścigów – Leszek Kępiński, tel. 665 611 079, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Spotkajmy się w niedzielę na rowerach w Brzesku, to najciekawsza impreza sportowa, masowa na terenie regionu brzeskiego.

[pr]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .