Kręgle z WTZ Zawada Uszewska
ROZRYWKA - Aktualności
czwartek, 08 listopada 2007 09:20
kregle9 listopada na kręgielni TKKF „Sokół” w Brzesku  odbędzie się III Małopolski Turniej Osób Niepełnosprawnych w Kręglach Klasycznych. Uroczyste rozpoczęcie turnieju odbędzie się o godz. 10.00. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie  „Pomocna Dłoń” z Gnojnika oraz Warsztat Terapii Zajęciowej  z Zawady Uszewskiej. Zawody zostaną rozegrane na czterech torach w kategoriach mężczyźni oraz kobiety. W zawodach udział wezmą osoby niepełnosprawne reprezentujące Warsztaty Terapii Zajęciowej z następujących miejscowości: Zawada Uszewska, Łapanów, Bochnia, Brzesko, Kraków, Dominikowice, Stróże, Siołkową oraz Środowiskowy Dom Samopomocy z Brzeska. Jak przewidują organizatorzy w zawodach  udział weźmie blisko 90 osób niepełnosprawnych.

 

Jak podkreśla Marian Piech z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zawadzie Uszewszkiej, głównym  celem Integracyjnego Turnieju Osób Niepełnosprawnych w kręglach klasycznych jest dostarczanie uczestnikom radości z osiąganych sukcesów, pozytywnych emocji płynących z zasad sportowej rywalizacji , przełamywanie barier psychicznych, zdrowotnych, poznawczych. 

 

[mp] 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .