Koncert Noworoczny „Magia Świąt”
KULTURA - Aktualności
wtorek, 13 stycznia 2015 23:03

To będzie prawdziwa uczta dla miłośników największych polskich i światowych przebojów związanych z okresem bożonarodzeniowym. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert, podczas którego zaprezentuje się zespól Simply Sound oraz Kinga Gurgul (wystąpi gościnnie) został zorganizowany przez Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku. Dodajmy, że honorowy patronat nad koncertem sprawują Andrzej Potępa – starosta brzeski oraz Grzegorz Wawryka – burmistrz Brzeska. Koncert odbędzie się już w najbliższy piątek, 16 stycznia. Początek o godzinie 19 (sala koncertowa Regionalnego Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku).

Simply Sound to zespół składający się z dziesięciu osób, których połączyła wspólna pasja, jaką jest muzyka. Powstał w 2010 roku. Początkowo grupę tworzyło pięciu muzyków i dwie solistki, a z czasem zespół powiększył swój skład i obecnie wyróżnia się niezwykle bogatym i różnorodnym instrumentarium: sekcja rytmiczna: perkusja, bas, instrumenty klawiszowe, gitara sekcja dęta: saksofon tenorowy, saksofon barytonowy, trąbka oraz puzon. Całość, wraz z dwiema znakomitymi wokalistkami, pozwala uzyskać niezwykle unikalne brzmienie oraz stworzyć na scenie niepowtarzalną atmosferę. Repertuar zespołu obejmuje znane i lubiane przeboje polskiej oraz zagranicznej muzyki rozrywkowej. Tradycją działalności zespołu stały się koncerty noworoczne, które co roku dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń i pozwalają jeszcze piękniej przeżyć czas świąt Bożego Narodzenia. Gościnnie z muzykami wystąpi Kinga Gurgul (wokalistka, Laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu piosenek Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia” 2014 w Radomiu (I miejsce) oraz zdobywczyni I miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu „Skowroneczek” w Nowym Sączu (2014), wzięła udział w projekcie „Czarodzieje Uśmiechu 4” (płyta – dzieci w duetach z gwiazdami polskiej muzyki).

[pr]


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .