Gnojnik. Cztery pory roku
KULTURA - Aktualności
wtorek, 03 marca 2015 20:37

Cztery pory roku – to motto i tytuł konkursu fotograficznego, który organizuje samorząd gminy Gnojnik. – Z jednej strony chcemy pokazać piękno naszej gminy, zainspirować mieszkańców i przybyszy do poznania wszystkich zakątków tego regionu, z drugiej strony zainspirować fotografików zarówno amatorów i zawodowców. Nasz konkurs składa się z czterech kategorii: Wiosna, Lato, Jesień, Zima. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – mówi naszej redakcji Sławomir Paterek, wójt gmin Gnojnik.

Jak czytamy w regulaminie konkurs ma na celu uwrażliwienie na piękno przyrody, zabytków oraz okolic poprzez celne i oryginalne; uchwycenie ciekawych tematów, promocję obszaru Gminy Gnojnik oraz rozwijanie osobistych zainteresowań, wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych. Nadesłane zdjęcia muszą  przedstawiać miejsca na terenie Gminy Gnojnik. Na zdjęciach nie prezentujemy osób, postaci, cyfr i oznaczeń, zdjęcia - takie zdjęcia będą dyskwalifikowane. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 10 zdjęć (łącznie we wszystkich kategoriach). Fotografie mogą być zarówno w poziomie jak i w pionie, kolorowe, czarno-białe i w sepii, w postaci wydrukowanej w formacie 10x15 oraz elektronicznej na płycie CD (format JPG, duża rozdzielczość). Do konkursu mogą być zgłoszone jedynie zdjęcia, które nie zostały wcześniej nagrodzone ani wyróżnione w innych konkursach, jak również nie były wykorzystywane ani rozpowszechniane przez inne podmioty. Do zdjęć należy dołączyć kartę zgłoszeniową. Terminy nadsyłania prac: Kategoria I - Wiosna – do 30 czerwca 2015 roku; Kategoria II – Lato  - do 30 września 2015 roku; Kategoria III – Jesień – do 31 grudnia 2015 roku; Kategoria IV - do 31 marca 2016 roku. Decyduje data doręczenia do Organizatora. Fotografie zgłoszone do konkursu nie będą zwracane i pozostaną w zbiorach Urzędu Gminy Gnojnik. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne i nagrody pocieszenia.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .