Brzesko. Zmagania biegaczy
SPORT - Aktualności
wtorek, 21 kwietnia 2015 23:35

Kilkudziesięciu zawodników z gminy Brzesko brało udział w zawodach sportowych – bieganiu. Tym razem reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjów uczestniczyły w gminnych zawodach, sztafetowychbiegach przełajowych. Drużyny ze szkół podstawowych składały się z 9 osób, po 3 uczniów z klas IV, V i VI. Dziewczęta rywalizowały na trasie o długości 800 m, a chłopcy 1000 m. Dziesięcioosobowe drużyny dziewcząt z gimnazjów startowały na dystansie 1000 m, chłopcy 1500 m. Zawody odbywały się zgodnie z regulaminem MSZS i wyłoniły sztafety (po dwie z każdej kategorii), które będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych.  Wśród szkół podstawowych zwyciężyły ekipy z PSP Nr 3 Brzesko (dziewczęta), PSP Nr 2 Brzesko (chłopcy), a gimnazja reprezentować będą dziewczyny i chłopcy z PG Nr 2 w Brzesku.


Zawody powiatowe odbędą się 24 kwietnia na obiekcie Okocimskiego KS. Organizatorem zawodów był WEKiS UM Brzesko. Rolę sędziego głównego pełnił Jan Chrabąszcz. Wyniki: Gimnazja Dziewczęta: Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Brzesku; Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Brzesku oraz Publiczne Gimnazjum w Jadownikach; Chłopcy:   Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Brzesku; Publiczne Gimnazjum w Jadownikach; Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Brzesku. Szkoły Podstawowe - Dziewczęta: PSP Brzesko Nr 3; PSP Brzesko Nr 2; PSP Poręba Spytkowska, Chłopcy - PSP Brzesko Nr 2; PSP Brzesko Nr 3oraz PSP Bucze.

(pr)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .