Piotr Tracz podwójnym finalistą Grand Press Photo
KULTURA - Aktualności
piątek, 15 maja 2015 09:26

Grand Press Photo to obok konkursu BZ WBK PRESS FOTO jeden z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Polsce, organizowany przez branżowy miesięcznik "Press". Mogą w nim wziąć udział tylko zawodowcy, czyli osoby na co dzień pracujące dla mediów. To konkurs dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, agencjach fotograficznych oraz wolnych strzelców. Do tegorocznej edycji konkursu fotoreporterzy zgłosili 4,9 tys. fotografii, które w grupie zdjęć pojedynczych konkurowały w kategoriach: Wydarzenia, Życie codzienne, Ludzie, Sport, Środowisko, Kultura i człowiek (nowa kategoria), Portret sesyjny. W grupie reportaży były cztery kategorie: Wydarzenia, Życie codzienne, Ludzie, Środowisko.

Gala ogłoszenia laureatów i wręczenia wyróżnień odbyła się wczoraj w warszawskim kinie Kultura. Piotr Tracz został nominowany w kategorii Ludzie - zdjęcie pojędyncze oraz w kategorii Ludzie - reportaż. Wszystkie fotografie, które znalazły się w finale, zostaną zaprezentowane na wystawie konkursowej oraz zostaną opublikowane w specjalnym albumie.

Pełna lista zdjęć pojędynczych oraz reportaży, które znalazły się w finale tegorocznej edycji Grand Press Photo: http://www.grandpressphoto.pl/612


Komentarze (1)

Pseudonim : leszek 15 maj 2015 10:28
Panie Piotrze, to kolejne wspaniałe osiągnięcie w Pana karierze reporterskiej.Gratuluję. Brzeszczanie są dumni z Pana sukcesów

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .