Reklama
Siatkarskie zmagania w ramach Dni Brzeska
SPORT - Aktualności
czwartek, 11 czerwca 2015 22:27

Już 19 czerwca, w ramach imprezy towarzyszącej Dniom Brzeska, zostanie rozegrany  turniej , plażowej siatkówkina boiskach obok Krytej Pływalni w Brzesku. Zaplanowano zawody w kilku kategoriach: kobiety do 17 lat; kobiety OPE; mężczyźni do 17 lat; mężczyźni OPEN. Początek godzina 16.30. Organizator: Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku. Sponsorzy: Urząd Miejski w Brzesku oraz BOSiR.

Jak nas informuje Marek Dadej  turniej będzie rozgrywany na 4 boiskach zlokalizowanych obok Krytej Pływalni; ul. Wiejska 12, 32-800 Brzesko. Cele turnieju: popularyzacja siatkówki plażowej; promocja form aktywnego spędzania wolnego czasu. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą tuż przed zawodami do godz. 16.15.  W zgłoszeniu należy podać:  imię i nazwisko; nazwę drużyny oraz kategorię wiekową. Zawodnik musi legitymować się dokumentem potwierdzającym datę urodzenia. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców na udział w turnieju. Ilość rozgrywanych setów będzie uzależniona od liczby uczestniczących drużyn. System rozgrywek uzależniony jest od ilości drużyn. Obowiązują przepisy gry w siatkówkę plażową. Po zakończonym meczu kapitan zwycięskiego zespołu zgłasza wynik do biura turnieju. Dla zwycięzców turnieju przewidziano medale oraz mały upominek rzeczowy.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .