Orkiestra na basenie
ROZRYWKA - Aktualności
sobota, 12 stycznia 2008 16:21

W niedzielę, 13 stycznia w całej Polsce zagra już po raz 16 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zawody pływackie, które odbędą się o godzinie 10. Zmierzą się czteroosobowe sztafety m.in. brzeskich Policjantów, Strażaków i Rady Miejskiej. Celem zwodów nie jest udowodnienie, kto jest najlepszym pływakiem, co raczej przyłączenie się do realizacji wspólnego celu – pomocy chorym dzieciom. Dla wszystkich kibiców i gości którzy zechcą uczestniczyć w zawodach i dopingować zawodników przygotowaliśmy słodki poczęstunek w postaci lizaka w kształcie serduszka, który symbolizuje cel przewodni wszystkich imprez organizowanych w dniu WOŚP.

Oczywiście zbiórka środków pieniężnych uzyskanych podczas zawodów w całości zostanie przekazana na dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Pływalni, gorący doping i szczodre wsparcie szlachetnego celu. Warto być dobrym człowiekiem. Dobro nigdy nie zostanie zapomniane i kiedyś wróci do tego, który je sprawił w chwili w której najbardziej będzie tego potrzebował.
 
[BOSiR] 
 

Zobacz także:

 

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .