Reklama
Brzesko. Muzyczny projekt wystartował
KULTURA - Aktualności
poniedziałek, 06 lipca 2015 21:33

Koncertem bocheńskiej kapeli One Chance oraz znanego, tamtejszego muzyka Grzegorza Kapci zainaugurował Muzyczny Rynek, czyli wakacyjne spotkania z muzyką. – Chcemy ożywić brzeski Rynek. Stąd pomysł, by w każdą sobotę, wieczorem, rozbrzmiewała tutaj muzyka. Wierzę, że w niedalekiej przyszłości nasze koncerty będą gromadziły tłumy. Zapraszam na spotkanie, na Rynku przy dobrej muzyce – zachwala burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka.  

Przypomnijmy, że One Chance to grupa składająca się z młodych muzyków z Brzeska, Dębna i Borzęcina, ich świetny występ przyjęty został entuzjastycznie, szczególnie przez młodszą część widowni. Grzegorzowi Kapci, który znakomicie śpiewał i grał na gitarze towarzyszył Jarosław Gut. Panowie zaprezentowali widzom muzyczną podroż od folku poprzez poezję śpiewaną, po country. Organizatorzy koncertów zebrali wiele pochwał i pozytywnych opinii od widzów, którzy już zapowiedzieli wizytę na Rynku w najbliższą sobotę. A w następnym koncercie, zaplanowanym na 11 lipca wystąpi Tomasz Mika, który zaprezentuje koncert akustyczny. Mocne, rockowo-hiphopowe uderzenie zapewni krakowska grupa „Lew na Ziemi”. Muzycy w niej skupieni kilkakrotnie występowali w programie Must Be The Music. Organizatorami Muzycznego Rynku są burmistrz Grzegorz Wawryka, Biuro Promocji i agencja artystyczna Art Event Enterprise.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .