Reklama
Gnojnik. Wakacje z piłką
SPORT - Aktualności
wtorek, 07 lipca 2015 21:20

Już 14 lipca poznamy skład zwycięskiej drużyny, która wygra zawody gminne, organizowane w ramach programu: Wakacje z piłką nożną. Przypomnijmy jest to inicjatywa Województwa Małopolskiego realizowana przez Małopolskie Zrzeszenie - Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie. – To pomysł dla dzieci i młodzieży, która wakacje spędza na miejscu. Nasz turniej, który pełni role eliminacji powiatowych, rozegramy już 14 lipca. Zapisy przyjmowane są do 13 lipca. Zapraszam do udziały w tym turnieju – zachęca Sławomir Paterek, wójt gminy Gnojnik.  

Dodajmy, że pomysł ma na celu zorganizowanie atrakcyjnej formuły spędzanie wolnego czasu na sportowo. „Wakacje z piłką nożną” promują zdrowy, aktywny tryb życia. Turniej „Wakacje z Piłką – 2015” jest adresowany do chłopców urodzonych w 2002 roku i młodszych. Organizator dopuszcza również udział dziewcząt w drużynie chłopców. Zawody rozgrywane są w formule otwartej. W turnieju mogą brać udział drużyny: klubowe, szkolne, środowiskowe (składające się z zawodników zamieszkałych na terenie jednej gminy). W rozgrywkach mogą uczestniczyć: zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych zawodnicy niezrzeszeni. Zawodnicy biorący udział w zawodach zobowiązani są posiadać: aktualne LEGITYMACJE SZKOLNE, aktualne badania lekarskie (indywidualne lub listę zbiorczą potwierdzoną przez lekarza), karty zgłoszenia z przynależnością klubową, zawodnicy niezrzeszeni winni posiadać pisemną zgodę rodziców lub pełnoletniego opiekuna  na  udział w zawodach. W trakcie jednej edycji zawodów jeden zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę (w przypadku odpadnięcia drużyny zawodnik nie ma prawa przejść do innej drużyny). Cykl eliminacji oraz finał Turnieju zostanie zorganizowany w oparciu o 3 szczeble rozgrywek na poziomach: gminnym, powiatowym oraz wojewódzkim (zawody finałowe). Zgłoszenia przyjmowane są osobiście lub telefonicznie 515-456-106 do 13 lipca 2015 r. Zbiórka w dniu zawodów ok. 16.30. Początek rozgrywek godzina 17.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .