Reklama
Mistrzynie boksu
SPORT - Aktualności
wtorek, 21 lipca 2015 22:34

W Grudziądzu odbyła się XXI Ogólnopolska Olimpiada w Boksie Kobiet. Anna Lesiewicz zdobyła tytuł  wice Mistrza Polski w kat. kadet (15-16 lat) w wadze 48 kg. Dodajmy, że jest zawodniczką BKB MAGIC BOXING BRZESKO, trenuje od roku 2014. Jest mieszkanką Poręby Spytkowskiej. Jest to już druga zawodniczka z Poręby Spytkowskiej, która zdobyła medalowe miejsce.  A, była nią Gabriela Widełka, zdobywając brązowy medal w kat. 50 kg.


Przy okazji informujemy, że Brzeski Klub Bokserski „Magic Boxing” – Brzesko ogłasza nabór dziewcząt i chłopców chętnych do wyczynowego uprawiania Boksu Olimpijskiego. Treningi odbywają się w Brzesku w Szkole Podstawowej nr 2, przy ul. Królowej Jadwigi 18.

Informacja tel.  509 814 006. Zajęcia prowadzi: Edmund Kubisiak mgr wychowania fizycznego, trener klasy I. – Składam serdeczne podziękowania dla Urszuli Białki dyr. SP nr 2 w Brzesku i dla Panów Pawła i Leszka Kuta K&K Recykling System, którzy od wielu lat wspierają nasze sukcesy,  Zapraszamy do współpracy, Wasze Logo będzie nam towarzyszyć podczas zawodów bokserskich na terenie całego kraju i zagranicą – zapewnia trener.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .