Reklama
Muzyczny Rynek wyjątkowo w piątek
KULTURA - Aktualności
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 22:04

Nie w sobotę, a w piątek zostanie zorganizowany koncert na brzeskim Rynku. To ostatnia z cyklu imprez letnich organizowana na centralnym placu miasta. Muzyczny Rynek cieszy się coraz większa popularnością. Idea imprezy związana jest nie tylko z promocją młodych, lokalnych talentów: wokalistów, wokalistek, duetów czy zespołów, ale także ma na celu zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta i powiatu. Bo w gronie uczestników spotkać można było osoby z sąsiednich gmin. – Sobotnią imprezę przenosimy na piątek. Ma to związek z tym, że na Ranczu Pasja, organizowany jest kolejny Piknik Country. Nie chcemy konkurować, w ten sposób muzyczna uczta będzie trwała w Brzesku aż dwa dni – wylicza Krzysztof Bigaj, szef Biura Promocji brzeskiego magistratu.

Muzyczny Rynek wystartował na początku lipca, przez kilka sobót, na scenie zaprezentowało się kilkudziesięciu muzyków, kilkanaście zespołów. Każdy znalazł coś dla siebie, bo wykonawcy prezentowali nie tylko rock, ale także utwory w stylu pop, muzykę alternatywną, soul, utwory jazzowe, hip – hopowe, był rap. To wspólna inicjatywa magistratu oraz Agencji Artystycznej ART. IVENT. – Mam nadzieję, że nasza oferta przypadła mieszkańcom do gustu. Widzimy potrzebę organizowania tego typu imprez w przyszłości – oceniają zgodnie Krzysztof Bigaj z Biura Promocji Urzędu Miasta w Brzesku oraz Łukasz Kornaś z ART. IVENT. Piątkowa impreza będzie ostatnią z cyklu. Początek tradycyjnie o godzinie 18.

(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .