Reklama
Sportowa sobota w Gminie Brzesko
SPORT - Aktualności
piątek, 04 września 2015 01:00

Najbliższa sobota, w naszej gminie będzie wypełniona różnorodnymi imprezami sportowymi. Najwcześniej, bo o godz. 10.00 rozpoczną  zmagania amatorzy biegów . Organizatorzy czyli Brzeski Klub Biegacza  usytuował w Jadownikach przy Gimnazjum im. Jana Pawła II start i metę „I  SPAR  Półmaratonu Ziemi Brzeskiej” .

Dla dorosłych przewidziano dystans 21 kilometrów a dla najmłodszych od 100 metrów do 1 kilometra. „Serdecznie zapraszamy wszystkich  pasjonatów biegania do udziału
 w naszym półmaratonie- mówi  Stanisław Kita organizator tego wydarzenia sportowego. – Przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody a zapisy  i regulamin zawodów  dostępny jest na na www. maratony polskie.pl. 
Również w sobotę, po raz pierwszy Plac Kazimierza Wielkiego będzie od godz. 12.00  areną bokserskich zmagań. „Otwarte Grand Prix Małopolski w Boksie” wpisane do kalendarza Polskiego Związku Bokserskiego jest imprezą pod patronatem Burmistrza Brzeska Grzegorza Wawryki, a przygotował je znany trener i zarazem prezes MZB  Edmund Kubisiak wraz z członkami klubu „ Magic Boxing”. Novum tego turnieju będą walki bokserskie na ringu usytuowanym na otwartej przestani brzeskiego placu Kazimierza Wielkiego.


Podczas sportowej soboty na boisku w Ogródku Jordanowskim w Brzesku odbędzie się po raz drugi turniej drużyn w grze piłkarskiej pod nazwą "Piłkarzyki Arena". Na specjalnie przygotowanym do tego celu obiekcie piłkarskim odbędą się  od godz. 12.oo rozgrywki turniejowe dla 6-osobowych drużyn. Zapraszamy uczniów, kluby sportowe oraz osoby dorosłe do licznego wzięcia udziału w turnieju i zgłaszania drużyn w składach 6-osobowych. – „Zwycięzcy turnieju otrzymają cenne nagrody.
Zgłoszenia można dokonać osobiście w Biurze Promocji UM, mailem - pił Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie - 722 256 816. Do zgłoszenia każdy uczestnik niepełnoletni musi dołączyć pisemną zgodę rodziców na udział w turnieju- mówi pomysłodawca i organizator turnieju Bogdan Kopeć. -Wszyscy chętni mogą 4 września (piątek) od godz. 17.00 w Ogródku Jordanowskim przeprowadzić trening oraz zapoznać się z warunkami gry.  „ Cieszę się ,że wakacje żegnamy w duchu sportowej rywalizacji a każdy chętny będzie mógł znaleźć jakieś  dyscypliny w których weźmie udział bądź będzie dopingował innych. Serdecznie zapraszam na „Sportową sobotę w Gminie Brzesko”- mówi  burmistrz Grzegorz Wawryka.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .