Reklama
Brzesko. Największe przeboje Anny Jantar
KULTURA - Aktualności
poniedziałek, 02 listopada 2015 21:16

20 listopada (piątek) w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym wystąpi Katarzyna Radwańska z recitalem „Największe Przeboje Anny Jantar”. Fani jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej podczas koncertu usłyszą między innymi „Najtrudniejszy pierwszy krok”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Radość najpiękniejszych lat”, „Tylko mnie poproś do tańca” i inne piosenki tej artystki. Wybrane przeboje Anny Jantar przywołują wspomnienia beztroskich lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Te piosenki ze względu na ogromną popularność doczekały się wielu interpretacji. Bursztynowa Dziewczyna podbiła serca Polaków zarówno swoją osobowością jak i pięknym, czystym, mocnym głosem. Jej hity śpiewano w całym kraju.

Spontaniczna, żywa i pełna wzruszeń reakcja publiczności podczas koncertów Katarzyny Radwańskiej jest doskonałym dowodem na to, że przeboje Anny Jantar zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej są ponadczasowe i niosą uniwersalne wartości. Katarzyna Radwańska jako wokalistka ma w swoim rodzinnym Krakowie ugruntowaną, wysoką pozycję. Znakomicie porusza się w każdym klimacie muzycznym – od jazzu, poprzez poezję śpiewaną i country, aż po pop. Współpracowała z wieloma cenionymi zespołami, między innymi ze szwedzką formacją Dixieland Society, czy rewelacyjnym krakowskim Jazz Band Ball Orchestra. Od kilku lat artystce towarzyszy trzyosobowy zespół w składzie: Wojciech Wachułka (fortepian, instrumenty klawiszowe), Bartłomiej Szczepański (perkusja) i Witold Chronowski (gitara, wokal). Wszyscy na co dzień współpracują z czołowymi artystami polskiej estrady.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .