Reklama
Gosprzydowa. By nie nudzić się na emeryturze
WYDARZENIA - Gnojnik
wtorek, 24 listopada 2015 00:43

Na co jak na co, ale na nudę seniorzy w gminie Gnojnik nie powinni narzekać. Od kilku lat działa tutaj Klub Seniora Wrzos, od ponad dwóch Uniwersytet Trzeciego Wieku, a wsparcie dla seniorów – w tym środki na realizacje różnego rodzaju projektów – przekazuje także tutejszy samorząd. – Jednym z elementów naszego szerszego patrzenia na sprawy osób starszych jest współdziałanie z Fundacją Aktywnej Edukacji. Razem organizujemy bowiem cykl bardzo ciekawych spotkań dla seniorów na terenie naszej gminy – mówi naszej redakcji wójt Sławomir Paterek.

Przed kilkoma dniami, 17 listopada w świetlicy w Gosprzydowej zainaugurowano cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów, prowadzonych przez Fundację Aktywnej Edukacji -"Seniorzy współdecydują". Chętnych, którzy chcą porozmawiać o sytuacji seniorów w gminie, mieć wpływ na to co się w niej dzieje, działać obywatelko i społecznie, aktywnie spędzić czas, wziąć udział w grze z nagrodami zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 1 grudnia o godz. 16:00. Warto skorzystać z tej oferty. Dla decydentów to będzie sygnał, w jakim kierunku powinna pójść polityka senioralna zarówno w skali mikro –  gminy czy powiaty, czy makro –  województwa czy kraju.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

rozog2a

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Mieszkańcy Zasługują na Więcej

kojczyk2018bcd

Materiał wyborczy sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

jww pow

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Powiat Brzeski

mpodobinski2018b2

dwrona2018

pr102018

wybory2018belka rm brzeskobelka rp brzeskoBRSEJMIK2

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .