Ferie na basenie
ROZRYWKA - Aktualności
wtorek, 29 stycznia 2008 14:18

Dla dzieci i młodzieży z Małopolski rozpoczęły się ferie zimowe. Jednak ze względu na pogodę będą to prawdopodobnie ferie niewiele mające wspólnego z zimowym szaleństwem. Aby zapewnić dzieciom i młodzieży zajęcie w okresie ferii – Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dodatkowe atrakcje. Dla młodzieży która indywidualnie odwiedzi pływalnię w dniach 30 stycznia oraz 6 lutego (środy) będą obowiązywały specjalne bilety całodzienne w cenie 5 zł, czyli zwykłego biletu godzinnego.


Dodatkowo dla tych, którzy zdecydują się mimo ferii wstać wcześnie, będzie możliwość codziennie do godziny 12-stej przebywać na basenie w cenie jednogodzinnego biletu. Tak więc im wcześniej młody człowiek odwiedzi pływalnię, tym dłużej będzie mógł korzystać możliwości z przyjemności pływania, zjeżdżania na zjeżdżalni itp. W każdą sobotę dodatkową atrakcją jest solankowe jacuzzi. Taki prezent na ferie dotyczy osób korzystających z płatności gotówkowych.

Grupy zorganizowane ze szkół, klubów, sportowych i stowarzyszeń zajmujących się organizacją czasu wolnego młodzieży również mogą liczyć na znaczne upusty. Wszystko to w celu zapewnienia nie tylko zajęcia na kilka godzin, ale również w celu promowania aktywnego wypoczynku. Pomimo braku śniegu, ferie z pewnością nie będą należały do zmarnowanych – szczególnie w przypadku tych – którzy odwiedza brzeską pływalnię.

[BOSiR


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr122018

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .