Reklama
Dębno. Na zamku muzycznie
KULTURA - Aktualności
wtorek, 01 grudnia 2015 23:30

Po raz kolejny  w Muzeum Zamek w Dębnie odbyły się Zimowe Spotkania przy Piwie w ramach projektu „Dni, których nie znamy”. Projekt poświęcony pamięci zmarłego poety i pieśniarza – Marka Grechuty realizowany był przez cały rok. Podczas ostatniego spotkania został zaprezentowany program artystyczny pt. „Niepewność” In Memoriam Marka Grechuty według scenariusza Andrzeja Prokopa.


Wystąpili w nim  m.in.: Anna Kukawska - aktorka w Teatrze Groteska i Teatrze Plejada, wokalistka zespołu AQQ Band i dziennikarka oraz Grzegorz Grabowski - aktor Teatru Starego w Krakowie, który przypomniał znakomitą poezję Marka Grechuty, przeplatając utworami m.in. A. Mickiewicza, K.I. Gałczyńskiego. Na fortepianie grał Bogusław Zięb.

Na zakończenie tego wieczoru odbyła się degustacja. Po raz ostatni można było zobaczyć wystawę tkanin artystycznych p. Walerii Musiał prezentowanych na wystawie „W Przestrzeni Wyobraźni”.


(pr)

 


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr092020

bs2020a

arteon

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .